Europejski Dzień Śniadania

image_pdfimage_print

Europejski Dzień Śniadania w roku 2022 obchodzono 24 kwietnia. Ten dzień ma nam przypominać jaką rolę pełni pierwszy posiłek dnia. Każdy ma zwyczaj jeść te danie na swój sposób z własnymi upodobaniami. A czy wiecie, że 15% Polaków nie jada śniadania? A co jest waszym ulubionym produktem do jedzenia rano? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. Pozdrawiamy i zapraszamy do wysłuchania sondy zrealizowanej w wyszkowskim WTZ.

Bibliografia:

 1. https://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/7,87978,7991770,sniadanie-mistrzow.html

Komentarze (5)

 • 12 maja, 2022 o 06:42

  Super adycja

 • 12 maja, 2022 o 17:00

  Ta audycia nam się podobała

 • 12 maja, 2023 o 07:00

  Ta audycia mnie się podobała jest ciekawa.

 • 12 maja, 2023 o 21:40

  dzisiaj obchodzimy europejski dzień śniadania .

 • 12 maja, 2023 o 21:47

  Europejski dzień śniadania to coroczne święto obchodzone 24 kwietnia , które ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i uświadamianie ludzi na temat ważności jedzenia śniadanie w codziennej diecie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast