Strój na wiosenną randkę – porady stylistki

image_pdfimage_print

Nadeszła wiosna, nieco inna, niż w poprzednich latach. Ze względu na epidemię koronawirusa nie do końca możemy czuć się swobodnie. Z niecierpliwością czekamy jednak, aż wszystko wróci do normalności i wybierzemy się na wiosenną randkę. Co wtedy założymy? Zapraszamy na porady stylistki – Aleksandry Trojniarz.

Komentarze (7)

 • 16 kwietnia, 2021 o 16:41

  AUDUCJA O WIOŚNIE FAJNA

 • 16 kwietnia, 2021 o 16:56

  WTEDY NA WIOSENĄ RADDKE ZLOŻYMY KOLOROWĄ KOSZULE I SPODNIE I SKURZNĄ KURTKE I BUTY

 • 21 kwietnia, 2021 o 20:08

  Super

 • 23 kwietnia, 2021 o 12:39

  addycja wiosenna ciekawa

 • 23 kwietnia, 2021 o 12:41

  super

 • 23 kwietnia, 2021 o 12:42

  ekstra wywiad

 • 28 kwietnia, 2021 o 09:20

  Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze – cieszymy się, że się spodobało. Mam nadzieję, że p. Aleksandra doradziła Wam w kwestii ubioru. Pozdrawiamy z Kędzierzyna-Koźla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast