Za nami 11 Kongres Osób z Niepełnosprawnościami w Warszawie

Nasz redaktor Maciej Gniazdowski reprezentował self-adwokatów na 11 Kongresie Osób z Niepełnosprawnościami w Warszawie.

Posłuchajcie relacji i wejdźcie na stronę Polskiego Forum Osób z Niepełnosprawnościami.




W Rzeszowie III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami „Aktywni w pracy”

O pracy, niezależnym życiu, self-adwokaturze oraz pasjach dyskutowali uczestnicy III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami „Aktywni w pracy” w Rzeszowie. Wydarzenie zorganizował Polski Związek Organizatorów Zakładów Aktywności Zawodowej i Warsztatów Terapii Zajęciowej. Zapraszamy do wysłuchania relacji dziennikarzy Radia SoVo przy PSONI Koło w Jarosławiu.

fot. Self-adwokaci Jarosław