Tak wyglądał Marsz Godności w Jarosławiu
Bardzo dużo osób wzięło udział w Marszu Godności w Jarosławiu.
9 maja ulicami miasta przeszły osoby z niepełnosprawnością, ich rodzice, osoby wspierające, uczniowie, przedstawiciele władz, pracownicy i przyjaciele Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Marsz został zorganizowany z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną a połączony został z Integracyjnym Piknikiem z Funduszami Europejskimi.
Zapraszamy do wysłuchania rozmów przeprowadzonych przez dziennikarzy Poradni Samopomocy Radia SoVo w Jarosławiu Joannę Basiak i Sylwestra Nalepę.
