Rejestracja -bez limitów

image_pdfimage_print
 • Wypełnij formularz rejestracyjny.

  Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest m.in. podanie danych teleadresowych, numeru PESEL oraz AKTUALNEGO adresu e-mail.

  Bez pełnych danych nie będzie można wysłać formularza. Dane osobowe są niezbędne wyłącznie w celach sprawozdawczych, a ich zbieranie jest zgodne z przepisami RODO. Dane nie będą nikomu udostępniane.

  Po otrzymaniu formularza rejestracyjnego prześlemy Ci na podany przez Ciebie adres e-mail potwierdzenie uczestnictwa. Dzień przed każdymi z zajęć, na które się zapisałaś/zapisałeś, otrzymasz e-mail z przypomnieniem oraz linkiem do zajęć. Po jego kliknięciu połączysz się z naszym trenerem i innymi uczestnikami z dowolnego miejsca, w którym obsługujesz swój komputer.

  Zespół Fundacji Age_Hub i Fundacji Pro Cultura
 (realizatorzy projektu „SoVo – dostępne radio internetowe”)


  Wybierz interesujące Cię szkolenie
 • Wpisz BRAK, jeśli nie należysz do żadnego UTW
 • W związku z przystąpieniem do projektu oświadczam, że zapoznałem się zasadami przetwarzania danych osobowych w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa 2014-2020 (projekt nr: POPC.03.01.00 – IP.01 - 00-005/18) Wyrażam zgodę na udział w projekcie „SoVo – dostępne radio internetowe”.

  Administratorem danych osobowych jest Fundacja Pro-Cultura, ul. Chłodna 20/88a, 00-891 Warszawa, NIP: 5272431797

  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania (poprawienia), usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do bycia zapomnianym (dotyczy zgody na cele marketingowe) oraz prawo zgłoszenia naruszenia do organu nadzorczego. Chcąc skorzystać, z któregokolwiek z powyższych uprawnień należy przesłać żądanie wraz ze wskazaniem zakresu danych będących przedmiotem żądania na adres Administratora Danych Osobowych - fundacja@pro-cultura.pl

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast