Nazwa: WTZ PSONI Biskupiec

Adres:

ul. Gdańska 1 

11-300 Biskupiec

FB: Facebook
www: https://www.psonibiskupiec.pl/dzialalnosc/warsztat-terapii-zajeciowej/

Lider: Piotr Bukowski
Email: piotr.bukowski@radiosovo.pl

image_pdfimage_print

Tworzymy lokalną grupę radiową w Biskupcu. Jesteśmy waleczni, twórczy i zaradni. Każdy z Nas jest inny. Razem stanowimy silną grupę i możemy zdziałać wiele. Troszkę o nas: 

Alan Karpiński: „Lubię piłkę nożną. Mój ulubiony klub to Bayern Monachium. Uczęszczam do pracowni komputerowej na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Biskupcu. Moją mocną stroną jest obsługa sprzętów biurowych. Byłem też głównym bohaterem w  filmie o aplikacji Mapy Google, który kręciliśmy w pracowni komputerowej”. 

Daniel Hibner: „Mam 29 lat, od 9 lat jeżdżę na wózku. Bardzo lubię pracę na komputerze. Mam przystosowany sprzęt do pracy na komputerze”.

Artur Ignatowicz: „Mam swojego Facebooka i często zdaję relację z meczów piłkarskich, jestem redaktorem strony MKS Jeziorany. Moją mocną stroną jest szybkie pisanie na komputerze. Bardzo lubię zajęcia komputerowe a na co dzień uczęszczam na  pracownię komputerową w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Biskupcu”. 

Milena Andrzejczyk:  „Lubię czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki. Lubię pomagać innym i czuć się potrzebna. Jestem osobą, która wykonuje pracę od początku do końca samodzielnie i to daje mi satysfakcję i wiarę, że w życiu dojdę do wszystkiego, tylko trzeba chcieć”.

Agnieszka Syjczak: „Bardzo często się uśmiecham, lubię śpiewać i grać na komputerze w różne gry. Lubię sprzątać i pomagać innym. Często się spóźniam do pracy, ale ją lubię. Uwielbiam szyć torby i poduszki”.

Kamil Stefański: „Lubię jeździć na zawody sportowe. Lubię samochody i ciągniki rolnicze. Uwielbiam jeździć na rowerze. Lubię surfować w Internecie. Uczęszczam do pracowni plastycznej i jestem mocny w rysowaniu, oprawiam obrazy w ramkę. Lubię też chodzić na spacery i słucham muzyki”.

Bierzemy udział w różnych zawodach sportowych i konkursach. Jesteśmy pozytywnie zakręceni. Wiemy, że razem wspólnymi siłami możemy zdziałać cuda.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast