Akademia Seniora Sovo

image_pdfimage_print

Witamy w Akademii Seniora SoVo

Akademia to cykl bezpłatnych zajęć skierowanych do osób dojrzałych wiekiem, które chcą podnieść swoje kompetencje cyfrowe. Akademia jest częścią projektu „SoVo – dostępne radio internetowe” prowadzonego przez Fundację Pro Cultura ze środków Unii Europejskiej, przyznanych przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa podległe Ministerstwu Rozwoju, Pracy i Technologii.

Akademia Seniora SoVo to cykl zajęć realizowanych online. Może wziąć w nim udział każda osoba 55+, która chce podnieść swoje kompetencje cyfrowe.

Zajęcia akademii są bezpłatne, a udział w nich przebiega online. Po zarejestrowaniu się uczestnik otrzymywać będzie linki do kolejnych zajęć odbywających się zawsze we wtorki i środy o godzinie 9.00. By wziąć udział w zajęciach wystarczy zarejestrować się poniżej a następnie dołączać do zajęć poprzez kliknięcie linka w e-mailu od nas. 
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego trenera, którego będzie widać i słychać przez cały czas Twojej obecności na platformie. Platforma online nie wymaga żadnych instalacji i konfiguracji. Jest polskojęzyczna i łatwa w obsłudze. Nasz trener na bieżąco odpowiada na wszystkie pytania zgłaszane przez każdego z uczestników.

W jaki sposób wziąć udział w Akademii Seniora SoVo?

Zapoznaj się z listą zajęć i wybierz, w których chcesz uczestniczyć. Możesz zgłosić chęć uczestnictwa w dowolnej ilości zajęć realizowanych w formule online. Możesz więc wybrać uczestnictwo w jednych, kilku lub wszystkich dziesięciu zajęciach.

Wypełnij formularz rejestracyjny. Uwaga! Warunkiem uczestnictwa jest m.in. podanie danych teleadresowych, numeru PESEL oraz AKTUALNEGO adres e-mail. Bez pełnych danych nie będzie można wysłać formularza. Dane osobowe są niezbędne wyłącznie w celach sprawozdawczych, a ich zbieranie jest zgodne z przepisami RODO. Dane nie będą nikomu udostępniane.

Po otrzymaniu formularza rejestracyjnego prześlemy Ci na podany przez Ciebie adres e-mail potwierdzenie uczestnictwa. Dzień przed każdymi z zajęć, na które się zapisałaś/zapisałeś, otrzymasz e-mail z przypomnieniem oraz linkiem do zajęć. Po jego kliknięciu połączysz się z naszym trenerem i innymi uczestnikami z dowolnego miejsca, w którym obsługujesz swój komputer.

Zespół Fundacji Age_Hub i Fundacji Pro Cultura
(realizatorzy projektu „SoVo – dostępne radio internetowe”)

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast