Nazwa: WTZ PSONI Kędzierzyn-Koźle

Adres:

ul. Skarbowa 4

47-200 Kędzierzyn-Koźle

FB: Facebook
www:

Lider: Ewa Kowalczyk
Email: ewa.kowalczyk@radiosovo.pl

image_pdfimage_print

Jesteśmy grupą radiową przy WTZ w Kędzierzynie-Koźlu. Mamy ambitny plan, by nauczyć się czegoś nowego i stać się prawdziwymi gwiazdami radia.

Niczego się nie boimy, nawet trudnych tematów.

Warsztaty  Terapii Zajęciowej w Kędzierzynie-Koźlu są ważne. Jesteśmy już tu 15 lat. Przez ten czas ludzie się zmieniają. Niektórzy idą do pracy.

Mamy  8 pracowni: krawiecka, plastyczna, ogrodnicza, umiejętności społecznej, teatralna, gospodarstwa domowego, stolarska i komputerowa. Mamy jeszcze salę rehabilitacyjną. Teraz będzie też radio – fajnie! W grupie radiowej będzie nas 5: 

Anna, Aleksandra, Aneta, Tomek i Radek 😉

Chcecie poznać nas lepiej?

Mam na imię Tomasz Joachimowski, mam lat 31, jestem uczestnikiem WTZ w Kędzierzynie-Koźlu. Bardzo lubię chodzić na spacery, grać na komputerze w różne gry internetowe, nie powiem jakie. Jestem ministrantem, od ośmiu lat w swoim kościele pw. NMP Królowej Całego Świata. Mam  kochanych rodziców i siostrę starszą od siebie o sześć lat, a także mam wspaniałych siostrzeńców i  jestem ich  wujkiem. 

Aleksandra Gwiżdż. Mam  lat  29, jestem tu, w pracowni  plastycznej. Robię kartki i stroiki,   korzystam z komputera, czytam,  piszę i  pomagam  rodzicom. Opiekuję się dziećmi mojej  siostry i brata. 

Anna Osowska, mam 31 jestem w pracowni komputerowej.  Moje  zainteresowania to pisanie na komputerze, szukanie  informacji na temat danej sytuacji. Lubie bardzo chodzić na warsztaty, lubie panią Agnieszkę. Mam 2 braci i małą  Maję – jestem jej ciocią.

Mam na imię Aneta, lubię wyszywać, słuchać muzyki i wiadomości. Najbardziej lubię chodzić na zakupy z mamą i na spacery. Spędzam czas w Internecie, na tablecie i laptopie, lubię się kontaktować z koleżanką Andreą 

 Nazywam się Radek Cybulski, mam 40 lat i mam swój zespół. Nazywamy się „Nie Teges”, gramy różną muzykę, ale najbardziej rockową. Bardzo lubię ostrą rockową i heavy metalową muzykę.

Wideo

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast