Nazwa: WTZ PSONI Koło

Adres:

ul. Wojciechowskiego 21A

62-600 Koło

FB: Facebook
www: http://www.psoni-kolo.pl/wtz

Lider: Dorota Szymańska
Email: dorota.szymanska@radiosovo.pl

image_pdfimage_print

Jesteśmy grupą radiową działającą przy Warsztacie Terapii Zajęciowej Koło w kole PSONI. Nasza placówka znajduje się na ulicy Wojciechowskiego 21A w „mieście bez kantów” to znaczy w Kole. Działamy od października 2020r. Nasz zespół składa się z 6 osób:
Monika Kwiatkowska i Mateusz Najdiuk to uczestnicy pracowni Teatralno-rozwojowej w Naszym WTZ. Na co dzień zgłębiają tajniki warsztatu aktorskiego, praca z dykcją bardzo przydaje się im w tworzeniu audycji. Karolina Gostyńska należy do pracowni artystycznej, gdzie zajmuje się pracami manualnymi. Jest osobą, która lubi czytać książki, bez niej nasz bank wiedzy by się uszczuplił.
Justyna i Gosia Sołtysiak są siostrami. Justyna wspiera szeregi pracowni gospodarstwa-domowego, co za tym idzie lubi gotować. Najważniejsze jest jednak to, że jest osobą pozytywnie zakręconą – uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Natomiast Gosia należy do pracowni kosmetyczno-ogrodniczej. To ona w naszej grupie radiowej dba o nasz wizerunek. Uwielbia tańczyć, jest duszą towarzystwa.
Ostatnim członkiem naszego zespołu radiowego jest Łukasz Wiśniewski, który należy do pracowni stolarskiej. Obróbka drewna nie ma przed nim tajemnic tak jak i nasze miasto. Idealny człowiek do pracy w terenie.
Zapraszamy do słuchania naszych audycji!

Wideo

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast