Nazwa: WTZ PSONI Koło

Adres:

ul. Wojciechowskiego 21A

62-600 Koło

FB: Facebook
www: http://www.psoni-kolo.pl/wtz

Lider: Dorota Szymańska
Email: dorota.szymanska@radiosovo.pl

image_pdfimage_print

Jesteśmy grupą radiową działającą przy Warsztacie Terapii Zajęciowej Koło w kole PSONI. Nasza placówka znajduje się na ulicy Wojciechowskiego 21A w „mieście bez kantów” to znaczy w Kole. Działamy od października 2020r. Nasz zespół składa się z 6 osób:
Monika Kwiatkowska i Mateusz Najdiuk to uczestnicy pracowni Teatralno-rozwojowej w Naszym WTZ. Na co dzień zgłębiają tajniki warsztatu aktorskiego, praca z dykcją bardzo przydaje się im w tworzeniu audycji.

Karolina Gostyńska należy do pracowni artystycznej, gdzie zajmuje się pracami manualnymi. Jest osobą, która lubi czytać książki, bez niej nasz bank wiedzy by się uszczuplił.

Edyta Wacławik jest uczestniczką pracowni gospodarstwa-domowego.  Lubi gotować i chętnie pomaga wszystkim w przygotowaniu posiłków. To słodka dziewczyna, która ma zawsze przy sobie coś słodkiego, czym chętnie się dzieli.

Beata Pasik należy do pracowni plastyczno-krawieckiej. To oaza spokoju i wyważenia. Pasjonuje ją dobra książka i muzyka.

Ostatnim członkiem naszego zespołu radiowego jest Łukasz Wiśniewski, który należy do pracowni stolarskiej. Obróbka drewna nie ma przed nim tajemnic tak jak i nasze miasto. Idealny człowiek do pracy w terenie.
Zapraszamy do słuchania naszych audycji!

Wideo

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast