Dzień Babci i Dziadka

image_pdfimage_print

Dzień  Dziadka i Babci to okazja, żeby dowiedzieć się  czegoś ciekawego na ten temat.

Redakcja Radia SoVo przy WTZ Koło, przygotowała materiał, z którego możemy się dowiedzieć: ile lat ma najmłodsza i najstarsza babcia na świecie, jaki jest rekord Guinnessa w liczbie pokoleń, kiedy i w jakim kraju świętujemy to święto.

Te i wiele innych ciekawostek przekaże Karolina Gostyńska.

Zachęcamy do wysłuchania tych niewiarygodnych informacji.

Komentarze (7)

 • 21 stycznia, 2021 o 08:17

  Fajnie się słuchało

 • 21 stycznia, 2021 o 09:06

  Super

 • 22 stycznia, 2021 o 10:05

  bardzo nam się podobało, ciekawe informacje i zaskakujące informacje, dziękujemy za audycję i pozdrawiamy Was, słuchacze z Przemyśla.

 • 4 marca, 2021 o 10:36

  super edycja

 • 4 marca, 2021 o 10:52

  fajnie się słuchało dzieki

 • 22 stycznia, 2023 o 07:13

  Ta audycia mnie się podobała jest ok .

 • 30 stycznia, 2023 o 19:33

  w sobotę 21 stycznia obchodziliśmy dzień babci a 22 stycznia był dzień dziadka w niedziele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast