Nazwa: WTZ w Alojzowie

Adres:

Alojzów 39

22-550 Werbkowice

FB: Facebook
www:

Lider: Diana Duliban
Email: diana.duliban@radiosovo.pl

image_pdfimage_print

PSONI Koło w Werbkowicach swoją działalność na terenie powiatu hrubieszowskiego rozpoczęło w 1996 r. Początkowo placówka Warsztatu Terapii Zajęciowej zlokalizowana była w Werbkowicach. W 2008 r. została przeniesiona do Turkowic. Obecnie prowadzimy terapię zajęciową dla 54 osób w miejscowości Alojzów.

W bieżącym roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z Radiem SoVo jako grupa podnosząca kompetencje cyfrowe. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego z wielkim zapałem i głowami pełnymi pomysłów zabieramy się do pracy. Bardzo chętnie zdobywamy nowe umiejętności i doświadczenia. Potrafimy świetnie pracować w grupie i wspierać się w trudnych sytuacjach.

Wyróżniamy się szczególną wrażliwością serc i empatią, zauważając potrzeby ludzi żyjących obok nas. Co roku bierzemy udział w akcjach charytatywnych wspierając osoby potrzebujące wsparcia materialnego, ale i zwykłej rozmowy czy małego gestu życzliwości.

Pasjonuje nas podróżowanie i poznawanie zakątków naszego pięknego kraju. Podróże zarówno te bliskie, jak i dalekie stały się wyznacznikiem wielu sfer naszego życia: pasją, nauką, rozwojem osobistym, sposobem na nawiązywanie relacji, pokonywaniem własnych słabości.

Wideo

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast