10 piosenek o pracy i zapłacie za nią

image_pdfimage_print

Zagłosuj na ulubioną piosenkę

Praca i Pieniądze

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Komentarze (4)

 • 30 kwietnia, 2022 o 15:18

  Świetnie dobrane utwory do tematu listy przebojów, ale najbardziej mi się podobają ładnie opracowane wprowadzenia do piosenek oraz wstęp i zakończenie. Tak przygotowana lista przebojów zmienia ją w bardzo ciekawą i miłą do posłuchania audycję. Łapka w górę.

 • 3 maja, 2022 o 10:51

  1praca Marek Grechuta

 • 3 maja, 2022 o 13:17

  Ta piosenka Wojciecha cichego praca sukces i i zwycięstwo bardzo nam się podoba.

 • 26 lipca, 2022 o 16:13

  Wspaniały komentarz i słowo wstępne do każdego utworu. Gratuluję profesjonalizmu Barbaro i serdecznie pozdrawiam. Wojtek z Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast