10 piosenek na wiosnę

image_pdfimage_print

WIOSENNA LISTA PRZEBOJÓW – Serdecznie zapraszamy do wysłuchania utworów o tematyce wiosennej tych bardziej i tych mniej znanych. Głosujcie na swojego faworyta w wyścigu o miano HIT WIOSNY !

Zagłosuj na ulubioną piosenkę

Wiosenna lista przebojów

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Komentarze (8)

 • 27 kwietnia, 2021 o 08:06

  Grupa Radiowców z Mokrzeszowa bardzo starannie opracowała wiosenną listę przebojów.
  Dzięki tej audycji można usłyszeć zarówno te znane hity w rodzaju „Wiosna Ach To Ty” czy „Wiosna Wszystko Kwitnie W Koło”, lecz także te piosenki których brakuje w stacjach radiowych. Audycja na Szóstkę.
  Pozdrawiam Sławek Tyburcy.

 • Pingback: Muzyczna Wiosna od Radiowców z Mokrzeszowa :) czyli najnowsza propozycja Radio SO-VO ! – PSONI koło w Świdnicy

 • 27 kwietnia, 2021 o 20:00

  Zagłosowałem na utwur wiosna skalduw podoba mi się ten utwur

 • 28 kwietnia, 2021 o 11:11

  kiedy bedzie nowa pelista

 • 28 kwietnia, 2021 o 12:55

  Piękny utwór „Wiosna, ach to Ty” ….

 • 28 kwietnia, 2021 o 19:17

  Bardzo dobrze poprowadzona lista piosenek o wiośnie i ciekawostki o wykonawcach. Gratulacje!

 • 29 kwietnia, 2021 o 11:04

  Bardzo fajna składanka

 • 3 maja, 2021 o 18:17

  lubię wiosna ach to ty głosujecie na to

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast