15-lecie Świdnickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

image_pdfimage_print

Świdnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku świętuje w tym roku 15-lecie swojej działalności. Żeby było z „przytupem” połączono jubileusz z XV Dolnośląskim Forum UTW.

I było pięknie

http://utw.swidnica.pl/

http://www.federacjautw.com.pl/

Siła w aktywności. XV Forum Uniwersytetów III Wieku, XV-lecie UTW w Świdnicy [FOTO]

Komentarze (3)

  • 4 lipca, 2022 o 06:18

    Super adycja

  • 6 lipca, 2022 o 18:31

    Ta audycja nam się podobała jest super

  • 6 lipca, 2022 o 20:57

    Bogusia jak zawsze użycza ciepłego głosu i robi przyjemne, miłe audycje. Szczególnie w kreatywności, organizacji imprez dla seniorów i dzieci aktywne są kobiety… Generalnie odczuwa się brak mężczyzn; przyczyny są różne. Szukamy różnych sposobów aktywizacji „facetów”, podpowiedziedźcie co można jeszcze zrobić aby ich zainspirować? A może „Ktoś” zrobi audycję, poszuka odpowiedzi dlaczego w stowarzyszeniach poza Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Polskim Związkiem Wędkarskim, gdzie rządzą mężczyźni w innych organizacjach pozarządowych brylują kobiety, robią pracę organiczną, codzienną, mozolną…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast