Czy lubimy grać w gry na smartfonach i tabletach? Posłuchajcie…

image_pdfimage_print

Gry na telefon to sposób na nudę. Przydają się, gdy jesteśmy w rozjazdach lub na coś czekamy.  Mają złą renomę, ponieważ zdarza się, że odciągają nas od ważnych spraw, mogą być powodem uzależnienia. Nasza grupa przygotowała sondę oraz garść informacji o grach mobilnych. Zachęcamy do wysłuchania oraz podzielenia się w komentarzach, co myślicie na ten temat !

https://mobirank.pl/2021/04/16/ranking-top-50-gier-mobilnych-w-polsce-2-2021/

https://www.top-gry-online.pl/lp/darmoew-gry-mmoprg-online/?source=gs-2&adw-cpn=online-games&d=c&c=2616&gclid=CjwKCAiAnO2MBhApEiwA8q0HYYfAaYunbtVLU0BSNaq-IKkylBohzF8ZfefXpb82HIk4Irc_ajLTRRoCcvUQAvD_BwE

Komentarze (3)

  • 7 grudnia, 2021 o 08:50

    Super adycja

  • 7 grudnia, 2021 o 11:49

    TA AUDYCIA MNIE SIĘ PODOBA JEST BARDZO SUPER.

  • 7 grudnia, 2021 o 16:54

    SUPER !!! Lubimy takie tematy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast