NIE DAJ SIĘ!!! Poznaj sposoby oszustów zanim Cię okradną

image_pdfimage_print

Istnieje wiele metod, które stosują oszuści by wyłudzić od nas pieniądze. Dziennikarka Milena z Biskupca przyjrzała się bliżej temu problemowi.

A audycji przedstawiamy metody oszukiwania nie tylko w Internecie. Nie daj się oszukać. W dzisiejszych czasach bardzo łatwo paść ofiara oszustów.

źródła: https://www.westernunion.com/pl/pl/fraudawareness/fraud-types.html

https://www.omegasoft.pl/blog/najpopularniejsze-oszustwa-internetowe-na-co-uwazac-i-jak-ich-uniknac/

Komentarze (8)

 • 12 października, 2022 o 06:44

  Ta audycia nam się podobała jest ok.

 • 12 października, 2022 o 15:00

  Super adycja

 • 13 października, 2022 o 08:34

  Jatesz znam różne metody oszustów. 1 metoda tak zwana na wnuczka. Jakiś rodzic tata lub mama dzwononią lub idą do starszyej osoby i mówią, żesą daleką rodziną i potrzebują kasy na bardzo core diecko na nieuleczalną chorobę. Iproszą na dofinasowanie na rechabilitację i bardzo drogie leki lub kosztowną operację za granicą. A potem okazało się że ta starsza osoba została oszukana na tak bardzo dużą kasę że straciła wszystkie swoje pieniądze na życie. Oprucz tego z takich oszustw te starsze osoby nawet nie wytrzymują psycicznie i jak chorują na serce to nawet z powodu takich oszustó tomogą umżeć.

 • 13 października, 2022 o 08:56

  Ważna audycja

 • 13 października, 2022 o 13:07

  Fajna ałdycja i ważna

 • 13 października, 2022 o 13:22

  FAJNA AUDYCJA MOJEJ KOLEZANKI MILENY

 • 13 października, 2022 o 15:02

  Świetna audycja. Jest bardzo ważna

 • 17 maja, 2023 o 17:10

  Ta audycia mnie się podobała jest ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast