SONDA: Co chciałyby Wam powiedzieć ukochane zwierzaki w wigilijną noc?

image_pdfimage_print

Znacie przesąd, że 24 grudnia w nocy zwierzęta mówią ludzkim głosem? Dziennikarze z Żor zapytali właścicieli zwierząt o to, co by im one mogły wtedy powiedzieć. 

 

 

Komentarze (3)

  • 30 grudnia, 2020 o 14:06

    Super

  • 6 stycznia, 2021 o 18:51

    Dziękujemy kolegom z Żor a co by powiedział nam nasz kochany zwierzak” nie poddaj się i uśmiechnij się „

  • 14 stycznia, 2021 o 15:33

    Bardzo fajna audycja podobała się nam a nasze zwierzaki powiedziały by: Magdalena-bardzo mnie kocha moja Pani(Kot-Alex) , Emilia- wpuść mnie do domu ( Pies- Roxsa), Iza- wpuść mnie do pokoju (Pies- Sonia)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast