Pozdrowienia od Czesława Mozila dla Radia SoVo

image_pdfimage_print

W sobotę, 26 lutego 2022 o godz.17.00 oddział Radia SoVo Tczew poprowadził na żywo kolejną audycję. Gościem w studiu w Tczewie był Czesław Mozil!

Po audycji artysta przekazał pozdrowienia dla całego radia. Posłuchajcie!

Komentarze (4)

 • 25 lutego, 2022 o 07:08

  Super adycja

 • 26 lutego, 2022 o 17:46

  Ta audycia nam się podobała jest bardzo ciekawa i ppouczająca.

 • 26 lutego, 2022 o 22:35

  Niezmiernie witamy w naszym internetowym Radiu SoVo, bardzo miło usłyszeć pana i ciekawa audycja pozdrawiam pana i Tczew

 • 28 lutego, 2022 o 09:44

  Pozdrawiamy pana Czesława Mozilla naszego dobrego przyjaciela tu ( Kulejące anioły z Piasku )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast