Bytomski ŚPAK – miejsce niezwykłe

image_pdfimage_print

Dziennikarze Radia SoVo Bożena i Tadeusz Związek z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bytomiu zachęcają do odwiedzenia ŚPAKA przy ul. Krawieckiej 2 obok Bytomskiego Rynku. Aby dowiedzieć się co kryje pod tą nazwą zapraszamy do obejrzenia filmu.

Komentarze (6)

 • 31 marca, 2023 o 19:25

  Super adycja

 • 31 marca, 2023 o 19:42

  Ta audycia mnie się podobała jest bardzo ciekawa.

 • 1 kwietnia, 2023 o 09:02

  Zapraszamy serdecznie do ŚPAKA. Znajdujemy się w Bytomiu przy ul. Krawieckiej 2, tuż obok Rynku.
  Jedyny taki „lokal na kulturę” w Bytomiu.
  Jesteśmy dla Was.
  Zapraszamy

 • 2 kwietnia, 2023 o 14:33

  Śpak śląska pracownia artystyczno kulturalna zabytkowe wyposażenie wnętrz lampy , zegary i lustra będzin woj śląskie – stylowe eko

 • 2 kwietnia, 2023 o 14:35

  audycja super można się dowiedzieć sporo ciekawych informacji na temat tej audycji

 • 2 kwietnia, 2023 o 14:38

  ŚPAK to śląska pracownia artystyczno kulturalna zabytkowe wyposażenie wnętrz – lampy – zegary i lustra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast