Co można wyczarować z rzeczy starych, przeznaczonych do wyrzucenia i zmniejszyć poziom zaśmiecenia?

image_pdfimage_print

Stare, zużyte lub uszkodzone przedmioty zazwyczaj uważa się za zbędne, dlatego szybko lądują w koszu. Tymczasem w wiele z nich można tchnąć nowe życie, zamieniając je w coś wyjątkowego.

Drugie życie niepotrzebnych rzeczy – taki temat nasunął się podczas ciekawego wernisażu wystawy w Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej. Rozmawiamy z Panem Pawłem Armata, twórcą różnych form artystycznych, który odpady czy zwykłe śmieci potrafi przerobić tak, by nabrały nowego znaczenia i zachwyciły odbiorcę.

Komentarze (13)

 • 15 października, 2021 o 16:34

  Super adycja

 • 15 października, 2021 o 19:10

  wieszak na kieliszki ze strarej walizki

 • 15 października, 2021 o 19:16

  stare żurzyte rzeczy uważa sie za zbedne lub szybko lądują w koszu

 • 15 października, 2021 o 19:50

  super audycja

 • 15 października, 2021 o 20:00

  stare przedmioty można podać renowacji a potem odzyskują piekny wygląd

 • 15 października, 2021 o 20:01

  audycja super fajna

 • 16 października, 2021 o 21:52

  Bardzo to sol ciekawe rzeczy

 • 18 października, 2021 o 10:05

  W audycji była mowa o wyrzycucania śmieci do jednego pojemnika. Powinno się stosować recyngling inczacej sortowanie śmieci w różne pojemiki.

 • 18 października, 2021 o 18:40

  Brawo Tereniu za zainteresowanie się tematem. Byłam na tej wystawie i się nią zachwyciłam. Poznałam również artystę. To prawdziwy pasjonat kochający to co robi, a przy tym niezwykły mówca zakochany w swoim regionie i swojej pracy. Gratuluję i życzę wielu sukcesów.

 • 18 października, 2021 o 18:54

  Obrazy przemawiają, wyobraźnia twórcy niesamowita

 • 20 października, 2021 o 07:29

  Ciekawa audycja i wspaniały pomysł na wykorzystanie różnego rodzaju odpadów

 • 20 października, 2021 o 10:18

  serdecznie pozdrawiam pana Ppawła. Chciałabym zobaczyć jak pan tworzy swoje dzieła. Ja uwielbiam grać na różnych instrumentach,, nawet zebsutych.

 • 22 października, 2021 o 08:44

  Piękna audycja ponieważ w dzisiejszych czasach już tak zatrutych ze względu na otocznie trzeba nam dbać o to aby nie zanieczyszczać i nie truć planety jeszcze bardziej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast