Co to jest przeglądarka internetowa?

image_pdfimage_print

Redaktorzy Radia SoVo z Biskupca podejmują próbę wyjaśnienia czym są przeglądarki internetowe. Z audycji dowiedzą się Państwo jakie mamy najpopularniejsze przeglądarki internetowe. Co to są wtyczki do przeglądarek oraz jak z nich korzystać. Przeprowadziliśmy SONDĘ, w której zapytaliśmy z jakich przeglądarek korzystamy najchętniej i co nam się w nich najbardziej podoba. Podamy Państwu również kilka ciekawych wskazówek, które ułatwią surfowanie w Internecie.

Zapraszamy również na nasz film, w którym pokazujemy jak instalować wtyczki (rozszerzenia) do naszych przeglądarek , pokazujemy możliwości wtyczek Adblock, Video Downloader Professional,  Reader (odczyt wybór) i pokazujemy jak w prosty sposób ściągnąć film z youtube: https://radiosovo.pl/przydatne-wtyczki-rozszerzenia-na-nasza-przegladarke-internetowa/

Komentarze (6)

 • 24 marca, 2021 o 10:25

  to jest super

 • 24 marca, 2021 o 17:44

  Super Radiowcy z Biskupca 🙂 🙂 🙂

 • 25 marca, 2021 o 07:41

  Super AUDYCJA . Dowiedziałem się dużo o przeglądarkach. Korzystam z Chrome

 • 25 marca, 2021 o 07:43

  ekstra super audycja. Czekam na kolejne

 • 25 marca, 2021 o 08:43

  Bardzo fajna audycja. Dowiedziałem się dużo. Mam też wtyczki w swoim Chrome

 • 26 marca, 2021 o 07:01

  Super! Zaistalowałem sobie wtyczke rider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast