Pomocnik głosowy od Apple: Siri 2.0

image_pdfimage_print

Siri, czyli asystent głosowy w telefonach Appel będzie odnowiony.

W dniach 10-14 czerwca 2024 r. w kampusie Apple Park (Cupertino, Kalifornia) odbyła się konferencja WWDC (World Wide Developers Conference), na której Apple zaprezentowało iOS 18 i Siri 2.0.  Na konferencji Apple omówiło wszystkie nowości, które nowa aktualizacja dostarczy użytkownikom.
Rozwinięcie skrótu AI oznaczającego sztuczną inteligencję, po angielsku czytane jest jako Artificial Intelligence, ale wkrótce może być też czytane jako Apple Intelligence. Dlaczego? Co dokładnie się zmieni – o tym J@nek Radzi powie w audycji. Zapraszamy.

 

Użyteczne linki:
1. iOS 18 może wprowadzić do iPhonów AI z prawdziwego zdarzenia, Siri stanie się inteligentniejsza (futurebeat.pl)
2. ChatGPT to dopiero początek. Apple chce pracować z całym rynkiem AI (antyweb.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast