Co to znaczy mieć rękę do kwiatów? Posłuchajcie naszej sondy!

image_pdfimage_print

W tym roku wiosna jest wyjątkowo kapryśna. Ale miłośnicy ogrodnictwa i tak przystąpili do sadzenia kwiatów, warzyw i ziół. Także osoby, które nie mają własnej działki mogą urządzić piękny ogród na balkonie. Dziennikarze Radia SoVo w Jarosławiu postanowili sprawdzić jakie rośliny cieszą się w tym roku największą popularnością. Odwiedzili stoiska, gdzie są sprzedawane i kupowane sadzonki. 

Poniżej zamieszczamy linki do ciekawych stron internetowych gdzie znajdują się porady jak pielęgnować rośliny.

Maja w ogrodzie
Ogród na co dzień
Kasia In 

Komentarze (4)

 • 30 marca, 2023 o 16:05

  Super adycja

 • 30 marca, 2023 o 19:21

  Ta audycia mnie się podobała jest Ok.

 • 2 kwietnia, 2023 o 14:19

  Rękę do kwiatów ma każdy pod warumkiem że poświęci chwilę na zdobycie wiedzy , czego do życia potrzebują te wybrane

 • 5 listopada, 2023 o 15:59

  Dokładnie to jest dar …nigdy nie sądziłem kwiatów i pewnego razu posądziłem aloesa …wyrósł gigant …od tego czasu obojętnie co zasadzę i w jakiej ziemi wszystko rośnie jak na drożdżach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast