Co wiemy o przewodnikach górskich?

image_pdfimage_print

Wielu z nas uczestniczyło w zbiorowych wyjazdach turystycznych korzystając przy tym z usług przewodników. A co o nich wiemy? Kim są jak zdobyli niezbędną wiedzę i w jaki sposób ją aktualizują. Aby tego się dowiedzieć proponujemy wysłuchać tej audycji Radia SoVo.

link:

Pola Rise w wyjątkowym coverze ‚River’ Joni Mitchell (muzotakt.pl)

Komentarze (5)

 • 30 stycznia, 2023 o 19:19

  audycja super można się dowiedzieć sporo ciekawych informacji

 • 30 stycznia, 2023 o 19:41

  Ta audycia mnie się podobała jest ok.

 • 30 stycznia, 2023 o 19:58

  przedwodnik to osoba która , bardzo dobrze zna miejsce , okolice po której się porusza. Na bieżąco musi zbywać wiedzę z różnych źródeł, tak żeby ciekawie opowiadać o okolicy, zabytkach oraz zdarzeniach z nimi związanych.

 • 30 stycznia, 2023 o 19:59

  Super adycja

 • 30 stycznia, 2023 o 20:03

  audycja super można się dowiedzieć sporo ciekawych informacji na temat tej auducji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast