Co wiemy o Walentynkach?

image_pdfimage_print

Czy wiecie, że Walentynki wcale nie wywodzą się z Ameryki, a polską stolicą zakochanych jest Chełmno? Czym jest zakochanie i co to są „motylki w brzuchu” – opowie dr Magdalena Zubiel-Kasprowicz. Zapraszamy.

Autor: Jan Borysiuk
Link: historia i ciekawostki o święcie zakochanych https://trojka.polskieradio.pl/artykul/2901701,Walentynki-historia-i-ciekawostki-na-temat-swieta-zakochanych

Komentarze (2)

  • 15 lutego, 2023 o 19:37

    Ta audycia mnie się podobała jest Ok

  • 18 lutego, 2023 o 14:42

    Walentynki święto zakochanych obchodzimy co roku 14 lutego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast