Czy to wszystko jest prawdziwe? O avatarach i ich relacjach z rzeczywistością

image_pdfimage_print

Czym jest avatar? W jaki sposób ma związek z rzeczywistością? W jaki sposób go kreujemy? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań otrzymają Państwo w audycji którą przygotowaliśmy. Nasza redakcja rozmawiała tym razem z Piotrem Bunkowskim.

Piotr Bunkowski to 22-letni mieszkaniec Tczewa, głównie znany jako prowadzący programu Graminator. Człowiek wielu zainteresowań, teorii spiskowych i internetowych past.

Playlista programu GRAMINATOR prowadzonego przez naszego gościa

Komentarze (1)

  • 4 czerwca, 2021 o 12:33

    ciekawy wywiad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast