Razem z Jankiem poznajemy edycję filmów w Windows 10

image_pdfimage_print

Czy nagrywanie filmów może stać się nowym hobby? O TAK! Dziennikarz Radia SoVo w Olsztynie specjalnie dla Was przygotował film instruktażowy, z nadzieją, że tak jak on odkryjecie w sobie pasję do tworzenia.

Z filmu dowiecie się m. in. :
– Jak można przyciąć nagrany przez siebie film?
– Czy potrzebny jest do tego specjalny program?
– Czy prosty edytor wideo sprawdzi się w praktyce?

Realizacja: Radio SoVo Oddział Olsztyn.

Komentarze (10)

 • 18 listopada, 2021 o 07:37

  Super adycja

 • 18 listopada, 2021 o 09:56

  Jan, gratulacje.Mocno się napracowałeś.Świetny instruktaż Zapisałam filmik na pulpicie i na pewno będę z tego korzystać.

 • 18 listopada, 2021 o 11:31

  TA AUDYCJA MNIE SIĘ PODOBA.

 • 18 listopada, 2021 o 12:27

  Redaktorzy Radia SoVo Oddział w Olsztynie dziękują wszystkim odwiedzającym nasz profil. Dziękujemy za pozytywne opinie o naszych audycjach. Pozdrawiamy wszystkie zespoły Radia SoVo w całej Polsce a szczególnie naszych przyjaciół z Biskupca.

 • 18 listopada, 2021 o 12:40

  Podziękowania Kamili, Basi i Zbyszkowi od Jana za pozytywną opinię o audycji.

 • 18 listopada, 2021 o 12:49

  Dziękuję za wspaniały pomysł audycji i konstruktywne porady. Już znalazłem tą aplikację w Windows 10 i też będę próbował montować swój film. Dzięki.

 • 18 listopada, 2021 o 12:59

  Super. Powinno być więcej takich audycji – są bardzo pouczające.

 • 19 listopada, 2021 o 05:43

  Janie, gratuluję cierpliwości. It’s a very good job 🙂

 • 21 listopada, 2021 o 16:33

  Super

 • 22 listopada, 2021 o 13:08

  TEN FILMIK MI SIĘ PODOBA .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast