23 lutego Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją

image_pdfimage_print

23 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Na depresję na świecie choruje 350 milionów ludzi. W Polsce od 1,5 do 2 milionów Polaków. Czym jest depresja? Jak się objawia? Jak pandemia wpływa na nasz nastrój? Jak dbać o własne zdrowie psychiczne? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała nam psycholog Żaneta Adamus. Zapraszamy do wysłuchania naszego wywiadu.

Oto linki, w których znajdziesz więcej informacji na temat depresji:

www.twarzedepresji.pl

www.wyleczdepresje.pl

www.forumprzeciwdepresji.pl

/https://zdrowedane.nfz.gov.pl/pluginfile.php/266/mod_resource/content/1/nfz_o_zdrowiu_depresja.pdf

Komentarze (5)

 • 23 lutego, 2021 o 10:40

  Wspaniały link o depresji nie można zdiagnozować samemu choroby bez specjalisty pozdrawiam

 • 25 lutego, 2021 o 09:29

  dziękujemy za ciekawą audycję dzięki której wiemy coś więcej o depresji jest to bardzo trudny temat. wiemy teraz że są takie osoby i że może im pomóc odpowiedni specjalista i rodzina pozdrawiamy PSONI Piasek 🙂

 • 25 lutego, 2021 o 15:34

  to jest bardzo wajna addycja dzięki

 • 27 lutego, 2021 o 08:23

  Super! coś dla mojej matki

 • 4 marca, 2021 o 14:40

  super addycja prawo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast