Senior na rowerze rusza poznawać świat

image_pdfimage_print

A może warto odkurzyć swój rower i na nowo odkrywać świat z perspektywy siodełka?

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi uczestników grupy rowerowej, która wyruszyła z Krosna śladami dawnego życia w Beskidzie Niskim.

foto: Teresa Sokołowska

Komentarze (4)

 • 17 października, 2022 o 06:37

  Super adycja

 • 17 października, 2022 o 07:07

  Ta audycia nam się podobała jest super

 • 26 października, 2022 o 18:59

  Ciekawa audycja

 • 27 października, 2022 o 13:34

  Takie audycje jat to super sprawa – są to spontanicze wypowiedzi – brawo dla UTW Krosno a także dla reporterki pani Teresy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast