Jeśli nie kochasz samochodów – nie będziesz w tym dobry. O upiększaniu samochodów

image_pdfimage_print

Lissemyje Detaling Garage to działająca w Tczewie firma zajmująca się upiększaniem i unowocześnianiem samochodów. Właścicielami firmy są bracia Lech. Naszym rozmówca jest Krzysztof Lech. Pasjonat i miłośnik samochodów.

FANPAGE FIRMY

„Auto detailing, lub z brytyjskiego car valeting, jest niezwykle szczegółowym i rozbudowanym procesem dokładnego czyszczenia, polerowania i woskowania pojazdów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.  Główny cel to maksymalne podniesienie walorów estetycznych i wizualnych samochodu, a dbałość o szczegóły powłoki lakierniczej pozwala przedłużyć jej trwałość i utrzymywać wygląd – niejednokrotnie lepszy, niż po opuszczeniu salonu przez pojazd”

źródło www.autonablask.pl

Inne materiały dotyczące tematu:

KANAŁ YOUTUBE MX NOWICKI

KANAŁ YOUTUBE SWAG AUTODETALING

FILMIK WŁAŚCICIELA LISSEMYJE PODCZAS DRIFTU

Komentarze (1)

  • 23 listopada, 2021 o 15:12

    Świetny materiał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast