J@nek radzi: Jak przyciąć filmik wideo – cz.1.

image_pdfimage_print

Czasami film, który chcemy opublikować lub komuś pokazać jest za długi, albo jego fragmenty są źle nagrane. Wówczas przyda się pewien program do montowania video.

Czy musimy poznać program służący do edycji wideo i nauczyć się jego obsługi, aby sporadycznie raz na jakiś czas móc samodzielnie przyciąć nagrany filmik wideo? Nie, nie musimy się uczyć wszystkiego. Wystarczy wysłuchać część pierwszą i obejrzeć część drugą naszej audycji. Zapraszamy.

Linki do pobrania programu Shotcut:
1. Jak pobrać program Shotcut
2. Pobieramy program Shotcut na komputer

Komentarze (1)

  • 21 grudnia, 2023 o 10:32

    Ten filmik mnie się podobał jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast