J@nek radzi: Jak wygenerować utwór muzyczny przy pomocy AI

image_pdfimage_print

Sztuczna inteligencja (AI) jest coraz częściej wdrażana w dziedzinach artystycznych, takich jak muzyka, film i inne formy sztuki.
Kolejną wielką szansą, jaką zapewnia sztuczna inteligencja, jest to, że daje muzykom-amatorom innowacyjny sposób na usprawnienie procesu twórczego. J@nek Radzi zaprasza wszystkich do spróbowania własnych sił w tworzeniu utworów muzycznych.

Link:
Suno – Platforma internetowa do tworzenia utworów muzycznych przy pomocy AI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast