J@nek radzi: Tworzenie grafiki za pomocą sztucznej inteligencji cz. 2.

image_pdfimage_print

Sztuczna inteligencja bez tajemnic? J@nek postanowił zgłębić jedno z narzędzi do tworzenia grafik.

Adobe Firefly to narzędzie, które jest systemem opartym o sztuczną inteligencję i koncentruje się na tworzeniu różnego rodzaju grafik i obrazów w oparciu o zapytanie tekstowe. Zobaczcie jak można wygenerować obraz za pomocą opisu tekstowego.

 Link: Adobe Firefly – narzędzie do generowania grafiki za pomocą sztucznej inteligencji

Komentarze (2)

  • 10 kwietnia, 2024 o 14:42

    Szanowni Słuchacze i Widzowie Radia SoVo. Narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję przeżywają obecnie gwałtowny rozkwit, ciągle są udoskonalane i zmieniane. Powyższa audycja poradnikowa była opracowana trzy tygodnie temu. Dziś strona główna Adobe FireFly wygląda już nieco inaczej. Przewijany pasek z narzędziami i opcjami generowanych obrazów poprzednio znajdował się po prawej stronie i miał wygodny suwak do przewijania. Dziś pasek z narzędziami i ustawieniami generowanej grafiki znajduje się po lewej stronie i co najważniejsze nie posiada suwaka przewijania. Aby przewinąć go do dołu lub do góry należy kliknąć w dowolne miejsce na tym pasku i przesuwać go naciskając na klawiaturze komputera strzałki do góry lub do dołu. W kolejnej audycji zapoznam Was i innym narzędziem do generowania grafiki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

  • 9 maja, 2024 o 11:58

    Krótko i treściwie. Dzięki, bardzo pomocny materiał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast