Ho Ho Ho! Kiedy Mikołaj sprzedaje choinki

image_pdfimage_print

Zapraszamy na rozmowę z niezwykle inspirującym człowiekiem. Pan Grzegorz Godzina jest człowiekiem bez którego wielu tczewian nie wyobraża sobie okresu przed świątecznego. Plac przed domem, gdzie sprzedawane są drzewka jest przepełniony świąteczną atmosferą. Ponadto Pan Grzegorz jest najbardziej rozpoznawalnym człowiekiem wcielającym się w rolę  św. Mikołaja w naszym mieście.

Pan Grzegorz mówi o sobie:

„Jestem szczęśliwym mężem i tatą dwóch synów oraz trzech kotów. Bardzo lubię podróże, jazdę na rowerze i ludzi. Na co dzień pracuję w Domu Pomocy Społecznej. Nie lubię nudy”

Specjalnie dla słuchaczy Radia SOVO życzenia od św. Mikołaja

Statystki zaprezentowane na początku materiału pochodzą ze strony www.polityka.pl

Komentarze (3)

  • 17 grudnia, 2021 o 13:34

    TA AUDYCJA JEST SUPER BRAWO .

  • 17 grudnia, 2021 o 13:43

    TE ŻYCZENIA MNIE SIĘ PODOBAJĄ SĄ OK.

  • 21 grudnia, 2021 o 10:57

    piękne zainteresowania i pasje więcej takich ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast