Tłusty czwartek – dlaczego jemy tego dnia pączki?

image_pdfimage_print

Tłusty czwartek to wielkie święto łakomczuchów. Kiedy jest tłusty czwartek w 2023 r.? Co to za święto i dlaczego właśnie wtedy jemy akurat pączki? Tego dowiecie się z naszej audycji. Zapraszamy.

Autor: Jan Borysiuk
Link: tradycje i pochodzenie tłustego czwartku https://i.pl/tlusty-czwartek-2023-co-to-za-swieto-skad-sie-wzielo-zobacz-tradycje-tlustego-czwartku/ar/c1-17245803

Komentarze (5)

 • 16 lutego, 2023 o 14:18

  Super adycja

 • 16 lutego, 2023 o 19:37

  Ta audycia mnie się podobała jest super..

 • 16 lutego, 2023 o 19:43

  Ta audycia mnie się podobała jest super

 • 18 lutego, 2023 o 14:30

  16 lutego w polce obchodziliśmy tłusty czwartek

 • 18 lutego, 2023 o 14:33

  Tłusty czwartek ostatni dzień czwartek przed wielkim postem czyli 52 dni przed wielkanocą w kalendarzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast