Kobieta za kierownicą…taksówki

image_pdfimage_print

Wiele lat temu bardzo rzadko można było zobaczyć na drodze kobietę za kierownicą… taksówki. Był to zawód wyłącznie męski.

Weronika Trybuś zaprasza wszystkich słuchaczy Radia SoVo na wywiad z Panią Elżbietą która właśnie wtedy pracowała jako kierowca taksówki.

Grafikę pobrano:

KLIKNIJ–> Pixabay.com <–KLIKNIJ

Komentarze (4)

 • 1 kwietnia, 2022 o 11:12

  Ta audycia nam się podobała

 • 1 kwietnia, 2022 o 14:33

  Super adycja

 • 1 kwietnia, 2022 o 18:28

  Kobieta taksókarz zawodzi osobe tam gdzie porzebuje dojechać na miejsce

 • 3 kwietnia, 2022 o 14:00

  wspniała Audycja
  podobało mi się
  pozdrawiam radiowcą Weronikę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast