Konwencja ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami – co nam daje i czy coś zmieni?

logo onz
image_pdfimage_print

Materiał z 36. Sympozjum naukowego poświęconego Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami, które odbyło się 30 listopada 2012 roku na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W audycji m. in. wystąpienia self-adwokatów przybliżające słuchaczom kluczowe problemy.  Materiał kończy sonda przeprowadzona wśród uczestników WTZ w Mokrzeszowie o tym, czy konwencja coś zmieni w życiu osób z niepełnosprawnościami.

MATERIAŁ ARCHIWALNY. Audycja powstała w 2013 roku w ramach projektu „Radio Bridge” finansowanego z programu Grundtvig Edukacja Dorosłych

Komentarze (1)

  • 5 lutego, 2021 o 07:20

    to jest ekstra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast