Kosmiczny zastrzyk wiedzy! Wszystko co chcielibyście wiedzieć o wszechświecie

image_pdfimage_print

Interesujesz się kosmosem? Nie wiesz na jaką gwiazdę właśnie patrzysz na nocnym niebie? Jakich aplikacji używać do obserwacji nieba? W tym materiale znajdziesz ciekawostek związanych z naszym wszechświatem.  W audycji na nurtujące nas pytania odpowiedział Pan Jarosław Pióro.

Linki do programów wspomnianych w audycji

Stellarium

Google Sky Map

Komentarze (2)

  • 25 stycznia, 2021 o 12:01

    Bardzo ciekawa audycja. Gratulujemy redaktorom z Tczewa. Pozdrawiamy

  • 25 stycznia, 2021 o 15:36

    Audycja bardzo fajna i przydatna zawierała wiele ciekawostek. Uczestnicy zadowoleni z uzyskanej wiedzy. Gratulacje dla radiowców z Tczewa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast