Mamy czas do końca września! Czym jest Narodowy Spis Powszechny?

image_pdfimage_print

Dziennikarze z Oddziału Radia SoVo działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bytomiu postanowili przybliżyć słuchaczom temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z panią koordynator Narodowego Spisu Powszechnego, która wyjaśni czym jest spis, dlaczego jest taki ważny i  jakie zasady w nim obowiązują.  Informacje zawarte w audycji zapewne pomogą zrozumieć ideę spisu i zachęcić do spisania się tych, którzy jeszcze tego nie uczynili.

Komentarze (7)

 • 23 lipca, 2021 o 09:52

  Ja się spisałem to nic trudnego

 • 26 lipca, 2021 o 11:46

  kokery wywiad koordynacji spisu powszechnego bardzo mi się podoba

 • 21 września, 2021 o 10:59

  Ja Zenon wziąłem udział w spisie powszechnym jak większość obywateli.

 • 24 września, 2021 o 18:03

  super wywiad mozna sie dowedzieć ciekawych inoformacji

 • 25 września, 2021 o 14:41

  powszechny spis to ludności powinien spełniać trzy warunki poszechności obejmować całą ludność , jedności musi być przeprowadzony w określonym czasie imienności i nazwiska dodatkowo spisana z imienia i nazwiska

 • 25 września, 2021 o 17:56

  Ja juz tez się spisalem z całą swoją rodzina

 • 27 września, 2021 o 10:11

  Bardzo piękna inicjatywa z tą audycją gdyż jest to bardzo ważne wiedzieć ile nas jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast