Mieszkańcy Jarosławia w ciekawym projekcie fotograficznym

image_pdfimage_print

Do końca roku w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu można oglądać dwie wystawy fotograficzne autorstwa Małgorzaty Bazylewicz „Ludzie Jarosławia” i „Aktywni w pracy”.

To w sumie 365 zdjęć mieszkańców Jarosławia, w tym wiele fotografii osób związanych z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu.  Z uczestnikami wernisażu rozmawiał nasz reporter Tomasz Balicki.

Komentarze (2)

  • 17 listopada, 2025 o 12:34

    Ałdycja była interesująca .

  • 23 listopada, 2025 o 19:39

    Ta audycja mnie się podobała jest ciekawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast