Zapraszamy do Muzeum Browaru w Żywcu

image_pdfimage_print

W miejscowości Żywiec znajduje się Muzeum Browaru, które zapewnia niezwykłe wrażenia i interaktywne atrakcje, o których nie da się zapomnieć. Efekty multimedialne są tak znakomite i wspaniałe, że zachęcamy aby tam pojechać i zwiedzić to wyjątkowe miejsce. Tam właśnie można również napić się bardzo dobrego piwa, które podbiło Polskę. O tym jaka jest jego historia i o tajnikach produkcji piwa opowie nasz gość Pan Tomasz.

https://muzeumbrowaru.pl/

         

Komentarze (4)

 • 23 października, 2023 o 17:19

  Super adycja

 • 25 października, 2023 o 20:02

  Ta audycia i filmik mnie się podobają są ciekawe.

 • 4 listopada, 2023 o 14:22

  Muzeum Browaru żywiec jest prywatnym muzeum grupy żywiec . Zlokalizowane jest w dawnych piwnicach leżakowych arcyksiążęcego browaru w żywcu .

 • 4 listopada, 2023 o 14:27

  audycja bardzo ciekawa można się dowiedzeć sporo ciekawych informacji na temat tej audycji .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast