Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek w Radzionkowie

image_pdfimage_print

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Panem Piotrem Mankiewicz, pomysłodawcą, twórcą i założycielem Muzeum Chleba, Szkoły i Ciekawostek. Jak czytamy na stronie muzeum ” Muzeum powstało z szacunku do historii i z potrzeby serca”. https://muzeum-chleba.pl

Jeżeli będziecie w pobliżu koniecznie musicie odwiedzić to miejsce 🙂

 

https://muzeum-chleba.pl/

Komentarze (4)

 • 25 sierpnia, 2022 o 06:29

  Super adycja

 • 27 sierpnia, 2022 o 12:59

  Ta audycja nam się podobała jest bardzo ciekawa i pouczająca.

 • 27 sierpnia, 2022 o 14:34

  Ta audycja nam się podobała jest super

 • 10 września, 2022 o 14:12

  Dobrze, że taki wywiad został przeprowadzony. Trzeba pokazywać niezwykłe postacie, które coś czynią i działają dla dobra i pożytku publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast