Prywatność w sieci?

image_pdfimage_print

Jak o nią dbać i czym jest, co można a czego nie powinno się robić? Więcej w audycji dziennikarzy z Wyszkowa.

Komentarze (6)

 • 14 kwietnia, 2021 o 11:29

  dziękuję za audycję. Była bardzo przydatna. Pozdrawiam

 • 14 kwietnia, 2021 o 17:56

  Pilnujmy swojej prywatności w sieci. Dziękujemy za cenne wskazówki.

 • 15 kwietnia, 2021 o 15:50

  Super audycja pozdrawiam.

 • 16 kwietnia, 2021 o 15:06

  A prywatne rzeczy na Facebooku nie ma jako takiej prywatności jak coś się prywatność tylko czepa trochę u stępnia 3 zł tylko z kolei przysłonić ty ty moszczyna będziemy nimi jakie Nie używamy zdjęć nie wklejamy Zmieńcie ty ty nikt nie wie czy żyjemy cię Nie żyjemy mam swoją prywatność A z kolei jak mamy telefony i smartwatche z kamerami i ilość kontaktów Miło by było tosty mówią słuchaczy losowo

 • 19 kwietnia, 2021 o 16:10

  Dziękujemy za audycję uczestnikom bardzo się podało Audycja zrozumiała i zawiera wiele ciekawostek. Polecamy i pozdrawiamy.

 • 24 kwietnia, 2021 o 15:10

  bardzo wajny wywiad o prywadnosci wsiesi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast