Ogólnopolski Dzień Dogoterapii – opowieść pełna humoru i ciekawostek

image_pdfimage_print

15 czerwca przypada Ogólnopolski Dzień Dogoterapii. Chociaż święto to obchodzimy od 2007 roku to terapie z udziałem psów zaczęto stosować o wiele wcześniej. Pies dla człowieka może być nie tylko przyjacielem lecz i dobrym terapeutą.
Jak  od podwórka wygląda zawód dogoterapeuty? Czy owczarek podhalański może być psim terapeutą? Na czym polega jego praca? Tego dowiecie się z naszej audycji.

krośnieński Oddział Związku Kynologicznego  http://www.zkwpkrosno.pl

psia wizyta w przedszkolu   http://www.mzs6krosno.pl/pl/menu/strona-glowna/-/news/0/86/dogoterapia – psia wizyta w przedszkolu

polecana strona na facebooku  http://www.facebook.com/dogoterapiakrosno

Komentarze (2)

  • 15 czerwca, 2022 o 14:47

    Super adycja

  • 15 czerwca, 2022 o 21:11

    Ta audycja nam się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast