Październikowe Dni Seniora – czy życie po pandemii wraca do normalności?

image_pdfimage_print

Jesień obfituje w dni, kiedy możemy celebrować przynależność do zacnego grona Seniorów, bowiem 1 października – obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października Europejski Dzień Osób Starszych, natomiast 14 listopada – Ogólnopolski Dzień Seniora. Czy funkcjonowanie naszych seniorów stopniowo wraca do stanu sprzed pandemii?

Zapraszamy do wysłuchania naszej audycji!

Autorzy: Janina i Krzysztof Krauze
Grafika i montaż: Jan Borysiuk

 1. Zwykli niezwykli seniorzy – Świętuj Dzień Praw Osób Starszych: https://portal.librus.pl/artykuly/zwykli-niezwykli-seniorzy-swietuj-dzien-praw-osob-starszych
 2. Więcej o prawach osób starszych: https://www.prawo.pl/samorzad/prawa-osob-starszych-w-polsce-apel-rpo,508044.html

Komentarze (7)

 • 21 października, 2021 o 09:57

  Dobrze, że audycja porusza i dość szeroko omawia problemy ludzi starszych oraz przypomina o często zapominanych Dniach Seniora i Osób Starszych. Może nie są to zbyt ciekawe tematy dla ludzi młodych ale dla nas emerytów są to ważne sprawy.

 • 21 października, 2021 o 14:00

  TA AUDYCJA NAM SIĘ PODOBA

 • 22 października, 2021 o 08:35

  Piękną rzeczą w tej audycji jest to że pokazuje ona jak seniorzy w dzisiejszych czasach się rozwijają cyfrowo , uczestniczą w szkoleniach , i organizuję kluby seniora jest to piękna nauka dla nas młodych pozdrawiamy

 • 22 października, 2021 o 11:31

  Wykonujecie wspaniałą pracę . Radio sovo w Biskupcu pozdrawia

 • 22 października, 2021 o 17:11

  Janeczko, Krzysiu i Cała Grupa SOVO – G R A TU L A C J E !!!!!!!

 • 22 października, 2021 o 17:33

  Brawo super fajna audycja

 • 11 listopada, 2021 o 16:13

  Mi się podoba ta audycja z miast, miasteczek, wiosek, wsi.! Czyli w.t.z. i domów opiekuńczych i szkół. Ładne te audycje w porządku jest to radio sovo bo tam są różne piosenki, kolędy, pastorałki, piosenki patriotyczne i spokojne piosenki i dla tego mi się to radio sovo podoba!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast