Plusy i minusy jesieni. Posłuchaj naszej sondy!

image_pdfimage_print

Jesień to piękna pora roku. Kolorowe liście, babie lato, kasztany i żołędzie. Ale to też deszczowe, pochmurne dni. Radiowcy Radia SoVo przy PSONI Koło w Jarosławiu pytali mieszkańców miasta czy lubią jesień i jak radzą sobie z jesienną melancholią. Wywiady przeprowadzali Natalia Cencora i Sylwester Nalepa.

rpt
rpt
rpt

Komentarze (5)

 • 28 października, 2021 o 11:00

  Fajna audycja, każdy mógł się wypowiedzieć, my też się cieszymy, że jest ciepło i możemy podziwiać piękne, kolorowe liście 🙂 pozdrawiamy serdecznie ze Zgierza 🙂

 • 11 listopada, 2021 o 11:36

  Dziękujemy bardzo pozdrawiamy ☺️☺️

 • 11 października, 2023 o 17:47

  Ta audycia mnie się podobała jest ciekawa

 • 4 listopada, 2023 o 14:46

  Gdy jesień staje się coraz bardziej szara mglista i zimna i w takim czasie znajdziemy zalety . Właśnie wtedy można w pełni docenić ciepło własnego domu i aromat herbaty , długie jesienne wieczory czytanie książek , robótki ręczne i wiele innych

 • 4 listopada, 2023 o 14:55

  Nadejście jesieni wiąże się ze stałym obniżeniem temperatury , przy czym w okresie przejściowym zdarzają się duże wahania . Dodatkowo szybko robi się ciemno , z uwagi na co do oka wpada mniejsza ilość światła naturalnego niż w lecie , wymuszając na zrenicy rozszerzenie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast