Podsumowanie konferencji „Europa w Akcji” – dyskusja Self-Adwokatów

image_pdfimage_print

W dniach 7-9 maja 2024 self-adwokatki z Warszawy i Biskupca wraz z osobami wspierającymi wzięły udział w konferencji „Europa w Akcji” organizowanej przez stowarzyszenie Inclusion Europe.

Na konferencji poruszono bardzo ważne tematy. Głównym zagadnieniem była deinstytucjonalizacja.  Jest to zmiana z mieszkania w dużych Domach Pomocy Społecznej na małe mieszkania. Zapraszamy na dyskusję self-adwokatów na temat konferencji. Moderatorem rozmowy jest Dorota Tomaszewska.

Całkowity koszt przelotu i pobytu na konferencji został sfinansowany przez Fundację dla Polski, która przekazała self-adwokatkom środki z Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca. DZIĘKUJEMY!!!

 

Komentarze (9)

 • 18 maja, 2024 o 10:13

  Super adycja

 • 20 maja, 2024 o 10:22

  Super

 • 20 maja, 2024 o 10:22

  Bardzo mi się podobała audycja

 • 20 maja, 2024 o 10:22

  Cudowna audycja 🙂

 • 20 maja, 2024 o 10:23

  Ciekawa audycja,poruszono temat deinstytutcjonalizacji,powinno się o tym mówić nie tylko w Polsce ale na całym świecie by osoby z niecierpliwością czuły się godnie , zapraszam i polecam

 • 20 maja, 2024 o 10:24

  Ciekawa audycja

 • 20 maja, 2024 o 11:58

  Super! Bardzo pouczają audycja

 • 27 maja, 2024 o 18:19

  Ta audycia mnie się podobała jest ok

 • 27 maja, 2024 o 19:38

  Bardzo mnie się podobała ta audycia jest ciekawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast