Polonika – wiecie czym jest? Zapraszamy na wystawę

image_pdfimage_print

W Muzeum Podkarpackim w Krośnie udostępniono wyjątkową ekspozycję pod nazwą „Polska na emigracji”, do której eksponaty wybrano spośród 9000 poloników podarowanych przez Muzeum Wojska Polskiego we Francji. Zapraszamy do obejrzenia

aPolonik (z łac. polonicumpolonica) – dokument piśmienniczy, przedmiot, pamiątka narodowa lub historyczna, lub miejsce pochodzenia polskiego bądź tematycznie związana z Polską, które znajduje się w kraju lub za granicą.

Muzeum Podkarpackie w Krośnie

Komentarze (2)

  • 1 marca, 2022 o 16:43

    Ten filmik nam się podoba jest super.

  • 1 marca, 2022 o 20:51

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast