Radio SoVo Młodzieżowo

image_pdfimage_print

Radio Sovo to nie tylko treści tworzone przez seniorów i osoby z niepełnosprawnościami, ale również działania międzypokoleniowe i spotkania z młodzieżą.

Spotkanie dziennikarzy Radia SoVo z olsztyńską młodzieżą zostało zorganizowane w ramach finansowania projektu „Pro Cultura łączy wolontariuszy i wspiera kompetencje cyfrowe”  finansowanego przez Korpus Solidarności – Rządowy Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030. Zobaczmy jakie działania realizowali redaktorzy Radia SoVo w Olsztynie w ramach małego grantu z projektu.

Komentarze (2)

  • 7 stycznia, 2024 o 12:26

    Bardzo ciekawy filmik i mnie się podobał jest super

  • 7 stycznia, 2024 o 15:57

    Ta audycia mnie się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast