Prima Aprilis! Od czerwca można będzie nas słuchać na częstotliwości 98,8 MHz

image_pdfimage_print

Uwaga! Kochani – to był taki nasz żarcik z okazji 1 kwietnia. Radio SoVo nadal będzie internetowe i nie zamierzamy obecnie rywalizować komercjalnymi rozgłośniami radiowymi. Ale kto wie co może wydarzyć się w przyszłości:-)

Artykuł primaaprilisowy:

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o przyznaniu Radio SoVo ogólnopolskiej koncesji na nadawanie programu. Jeszcze przed wakacjami będziemy słyszani w radioodbiornikach w całej Polsce! Koncesja nadana jest na 10 lat.

W styczniu br. KRRiT ogłosiła start konkursu na cyfrowe multipleksy lokalne w 34 miastach dla nadawców lokalnych i regionalnych. Radio SoVo – dostępne radio internetowe – okazało się bezkonkurencyjne i wygrało koncesje we wszystkich lokalizacjach. Radio SoVo będzie słyszalne w radioodbiornikach w całej Polsce na częstotliwości 98,8 MHz.

– Od połowy czerwca będziemy słyszani nie tylko w Internecie. To nasz ogromny sukces, ale także prawdziwa rewolucja dla wszystkich naszych lokalnych redakcji. Jestem jednak przekonana, że nasze 30 oddziałów sprosta temu wyzwaniu. Pomimo pandemii nasi dziennikarze pracują intensywnie już prawie pół roku, ich audycje są bardzo ciekawe, profesjonalne i zasługują na to aby dotrzeć, do szerokiego grona odbiorców radia tradycyjnego. Już nie możemy się doczekać, gdy usłyszy nas na żywo cała Polska – mówi Magdalena Janczewska, redaktorka naczelna portalu radiowego oraz nowa dyrektorka zarządzająca Radia SoVo.

Komentarze (2)

  • 1 kwietnia, 2021 o 10:34

    Rośniemy wspólnie! Brawo!!

  • 9 kwietnia, 2021 o 16:36

    pirima aprilis zawsze jest 1 kwietnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast